×

Wyszukaj w serwisie

Pasowanie na ucznia w roku szkolnym 2023/2024

 

Rok szkolny 2023/2024 rozpoczął się 4 września 2023 roku. Z wielką radością powitaliśmy Pierwszoklasistów w murach naszej szkoły. Dzieci z niecierpliwością czekały na spotkanie ze swoimi Paniami wychowawczyniami oraz starszymi kolegami i koleżankami.

Tradycją naszej szkoły jest uroczystość jaką jest pasowanie na ucznia pierwszej klasy. 4 września 2023 roku na hali sportowej pierwszoklasiści odświętnie ubrani i przejęci, w obecności swoich najbliższych przed pocztem sztandarowym szkoły ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor Zuzanna Sładek-Pietrek dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Wielką kredką dotykała ramion swoich podopiecznych. Nie obyło się również bez upominków i dyplomów pasowania na ucznia oraz pamiątkowych zdjęć.

Wszystkim pierwszakom życzymy, aby ten dzień pozostał w ich pamięci jako wielkie przeżycie i niezapomniana, radosna chwila.

 

Wszystko zostało zarejestrowane za pomocą sprzętu zakupionego w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci .

 

Maria Kubon

Dorota Matuszek