×

Wyszukaj w serwisie

Zastępstwa

      

01.12.2022 czwartek

Lekcja 

Nauczyciel 

Oddział 

Przedmiot 

Zastępca 

Dąbrowska Ewa 

7a 

Wychowanie fizyczne 

Kindrat Bartłomiej 

Dąbrowska Ewa 

7a 

Wychowanie fizyczne 

Jędra Michał 

Dąbrowska Ewa 

6a 

Język angielski 

Żeliźniak Anna 

Dyżury 

8.25-8.35 II część szkoły - B.Kindrat 

11.10-11.20 boisko – A.Żeliźniak 

12.05-12.20 boisko – M.Jędra 

Gonsior Anna 

6b 

Język polski 

Dziaduś Janina 

Gonsior Anna 

4b 

Religia 

Jeleń Beata 

Gonsior Anna 

8c 

Język angielski 

Żeliźniak Anna 

Gonsior Anna 

8c 

Język niemiecki 

Dobrzyńska Klaudia 

Gonsior Anna 

5b 

Technika 

Wróblewska Zofia 

Dyżury: 

9.20-9.30 I piętro - J.Dziaduś 

10.15-10.25 rowerownia – B.Jeleń 

11.10-11.20 rowerownia – Z.Wróblewska 

Koprek Maria 

1a|IND*AC 

Zajęcia rozwijające kreatywność 

zaj. odwołane 

Koprek Maria 

1a|IND*AC 

Zajęcia rozwijające kreatywność 

zaj. odwołane 

Dyżur: 

9.20-9.30 rowerownia – G.Sziroku 

 

Kozioł Małgorzata 

4a 

Język mniejszości narodowej – język niemiecki 

Sładek-Pietrek Zuzanna 

Kozioł Małgorzata 

1b 

Język mniejszości narodowej – język niemiecki 

Małgorzata Nowak-Daniel 

Kozioł Małgorzata 

5c 

Język mniejszości narodowej – język niemiecki 

Małgorzata Nowak-Daniel 

 

Kozioł Małgorzata 

8c 

Język angielski 

Żeliźniak Anna 

Kozioł Małgorzata 

7a 

Fizyka 

Wróblewska Zofia 

Dyżury: 

12.05-12.25 rowerownia – B.Kindrat 

14.15-14.25 rowerownia – B.Jeleń 

Marzec Kamila 

1b 

Religia 

Szczędzina Teresa 

Marzec Kamila 

1b 

Edukacja wczesnoszkolna 

Oleksyk Katarzyna 

 

Marzec Kamila 

1b 

Wychowanie fizyczne 

Jędra Michał 

 

Silarska Aleksandra 

2a 

Zajęcia opiekuńcze 

Topola Sylwia 

Silarska Aleksandra 

2a 

Wychowanie fizyczne 

Kindrat Bartłomiej 

Silarska Aleksandra 

2a 

Religia 

Szczędzina Teresa 

Silarska Aleksandra 

2a 

Wychowanie fizyczne 

Woźnica Agnieszka  

Dyżury: 

11.10-11.20 parter - T.Szczędzina 

12.05-12.20 stołówka - S.Topola 

Vacat Etyka 

5a 

Etyka 

Pilarski Artur 

Vacat Informatyka 

5c 

Informatyka 

Kamińska Izabela 

Vacat Matematyka 

8a|IND*DG 

Matematyka 

Wyskida Aleksandra 

Vacat Plastyka 

5b 

Plastyka 

Woźnica Agnieszka 

Vacat Plastyka 

5a 

Plastyka 

Woźnica Agnieszka 

Vacat Plastyka 

4b 

Plastyka 

Woźnica Agnieszka 

 

Agnieszka Golomb 

wsp 

uczeń z klasą 

 

Agnieszka Golomb 

wsp 

uczeń z klasą 

 

Agnieszka Golomb 

 

wsp 

uczeń z klasą 

 

12.00-13.00 

Agnieszka Golomb 

 

świetlica 

klasy 3 na wycieczce 

podział na grupy 

15.00-16.00 

Agnieszka Golomb 

świetlica 

 

Małgorzata Nowak-Daniel 

Dyżur: 

10.15-10.25 parter – M.Jędra 

Maria Knosala 

wsp 

uczeń z klasą 

 

Maria Knosala 

 

wsp 

uczeń z klasą 

 

 

 

 

 

 

12.15-13.15 

vacat-logopedia 

 

Gizela Sziroku 

 

13.20-14.20 

vacat-logopedia 

 

Gizela Sziroky 

 

12.20-13.20 

vacat świetlica 

 

Teresa Szczędzina 

 

vacat rewalidacja 

AO 

Renata Kwiatek 

 

 

02.12.2022 piątek 

Lekcja 

Nauczyciel 

Oddział 

Przedmiot 

 

Zastępca 

Uwagi 

Dąbrowska Ewa 

4b 

Język mniejszości narodowej – język niemiecki 

Sładek-Pietrek Zuzanna  

Dąbrowska Ewa 

7a 

Informatyka 

Kamińska Izabela 

Dąbrowska Ewa 

6a 

Język mniejszości narodowej – język niemiecki 

Nowak - Daniel Małgorzata 

Dyżur

10.15-10.25 II piętro - Z.Sładek-Pietrek 

11.10-11.20 II piętro - Z.Sładek-Pietrek 

12.05-12.25 II piętro - A.Pilarski ( za rowerownia) 

Gonsior Anna 

6b 

Język polski 

Uczniowie przychodzą później 

Gonsior Anna 

7a 

Historia 

Jędra Michał 

Gonsior Anna 

6b 

Język polski 

Dziaduś Janina 

Gonsior Anna 

4a 

Język polski 

Dziaduś Janina 

Dyżur: 

10.15 - 10.25 - I piętro - M.Jędra 

11.10 - 11.20 - I piętro - B. Kindrat 

13.10 - 13.30 - rowerownia - J. Dziaduś 

 

 

Juranek Małgorzata 

5c 

Technika 

Wróblewska Zofia  

Juranek Małgorzata 

IND 

Lekcja z klasą 

Juranek Małgorzata 

5c 

Biologia 

Topola Sylwia 

Juranek Małgorzata 

5a 

Wychowanie fizyczne 

Kindrat Bartłomiej 

Dyżur: 

9.20 - 9.30 - parter - D. Matuszek 

13.10 - 13.30 - parter - M. Nowak-Daniel 

14.15 - 14.25 - parter - S. Topola (za rowerownia) 

 

Kozioł Małgorzata 

2b 

Zajęcia opiekuńcze 

Topola Sylwia 

Kozioł Małgorzata 

3a 

Zajęcia opiekuńcze 

Golomb Agnieszka 

Kozioł Małgorzata 

4a 

Zajęcia opiekuńcze 

Golomb Agnieszka 

Kozioł Małgorzata 

5b 

Technika 

Wróblewska Zofia 

Dyżur: 

9.20 - 9.30 - I piętro - A. Golomb 

11.10 - 11.20 - boisko - S. Topola 

12.05 - 12.25 - stołówka - K. Dobrzyńska 

 

Kwiatek Renata 

6a 

Wychowanie fizyczne 

Kindrat Bartłomiej 

Kwiatek Renata 

5c 

Informatyka 

Kamińska Izabela 

Dyżur: 

7.15 - 7.40 - II piętro - Z. Wróblewska 

8.25 - 8.35 - II piętro - A. Golomb 

12.05 - 12.25 - boisko – B. Jeleń 

 

Marzec Kamila 

1b 

Edukacja muzyczna 

Uczniowie przychodzą później 

Marzec Kamila 

3b 

Wychowanie fizyczne 

Kindrat Bartłomiej 

Marzec Kamila 

1b 

Zajęcia opiekuńcze 

Oleksyk Katarzyna 

Marzec Kamila 

1b 

Język mniejszości narodowej – język niemiecki 

Sładek-Pietrek Zuzanna  

Marzec Kamila 

1b 

Edukacja wczesnoszkolna 

Gebauer Jolanta 

 

Pilarski Artur 

 

4a 

Zajęcia z wychowawcą 

Uczniowie przychodzą później 

Pilarski Artur 

Wspomaganie  

Odwołane  

Pilarski Artur 

Wspomaganie 

Odwołane 

Pilarski Artur 

Wspomaganie 

Odwołane 

Pilarski Artur 

Wspomaganie 

Odwołane 

Pilarski Artur 

4b 

informatyka 

Kamińska Izabela 

Dyżur: 

9.20 - 9.30 - podwórko - A. Wyskida 

12.05 - 12.25 - rowerownia – K. Oleksyk 

13.10 - 13.30 - II cz. szkoły - S. Topola (za boisko) 

Silarska Aleksandra 

2a 

Zajęcia opiekuńcze 

Oleksyk Katarzyna 

Silarska Aleksandra 

2a 

Edukacja wczesnoszkolna 

Koprek Maria 

Silarska Aleksandra 

2a 

Wychowanie fizyczne 

Kindrat Bartłomiej 

Silarska Aleksandra 

2a 

Religia 

Jeleń Beata 

Silarska Aleksandra 

Zaj. logoped. 

Zajęcia odwołane 

Dyżur

8.25 - 8.35 - boisko – Z. Wróblewska 

10.15 - 10.25 - parter – D. Matuszek 

11.10 - 11.20 - parter – D. Matuszek 

12.05 - 12.25 - podwórko - B. Kindrat 

Vacat Matematyka 

4b|IND*TB 

Matematyka 

Złączenie grup 

Vacat Matematyka 

IND 

Uczeń na wycieczce 

 

Vacat Plastyka 

4a 

Plastyka 

Woźnica Agnieszka 

Vacat Plastyka 

6b 

Plastyka 

Woźnica Agnieszka 

 

Vacat rewalidacja 

Rew. PPi 

Rew.  

Zaj. odwołane 

Vacat rewalidacja 

KES kl. 7 

KES 

Oleksyk Katarzyna 

Vacat rewalidacja 

Rew. PPi 

Rew. 

Wojtala Irena 

 

12.20 - 13.20 

Vacat świetlica  

 

Złącznie grup 

 

Knosala Maria 

Wspomaganie  

Zajęcia odwołane 

Knosala Maria 

Wspomaganie 

Zajęcia odwołane 

Knosala Maria 

Rew. MO 

Zajęcia odwołane 

Knosala Maria 

Wspomaganie 

Zajęcia odwołane 

Knosala Maria 

Wspomaganie 

Zajęcia odwołane 

Dyżur

7.15 - 7.40 - podwórko - G. Sziroky 

8.25 - 8.35 - II cz. szkoły - S. Topola 

10.15 - 10.25 - boisko – Z. Wróblewska 

 

Wiesner Dorota 

6a 

Technika 

Wróblewska Zofia 

Wiesner Dorota 

6a 

Technika 

Wróblewska Zofia 

Wiesner Dorota 

5a 

Technika 

Wróblewska Zofia 

Wiesner Dorota 

Gim. korekcyjna 

Zajęcia odwołane 

Wiesner Dorota 

7a 

Wychowanie fizyczne 

Uczniowie zwolnieni do domu

Wiesner Dorota 

7a 

Wychowanie fizyczne 

Uczniowie zwolnieni do domu 

Dyżur

8.25 - 8.35 - I piętro - E. Dąbrowska 

9.20 - 9.30 - hala - odwołany, uczniowie wracają z nauczycielem do budynku głównego 

13.10 - 13.30 - II piętro - Z. Wróblewska 

 

Żeliźniak Anna 

1a 

Edukacja wczesnoszkolna 

Matuszek Dorota 

Żeliźniak Anna 

6a 

Matematyka 

Wyskida Aleksandra 

Żeliźniak Anna 

5a 

Technika 

Wróblewska Zofia 

Dyżur

12.05 - 12.25 - II cz. szkoły - Z. Wróblewska 

13.10 - 13.30 - podwórko - J. Dziaduś 

14.15 - 14.25 - podwórko i rowerownia - M. Kubon (dyżur łączony)