×

Wyszukaj w serwisie

Samorząd uczniowski

 

              WYBORY 2022/2023

                                                          

Protokół z przeprowadzonych 29.09.2022. wyborów do samorządu szkolnego.

W wyborach wzięło udział 209 uczniów, co stanowi 93,3% uprawnionych do głosowania z klas IV – VIII. Kandydaci otrzymali następującą ilość głosów:

Klasa

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość punktów

 

 

 5a

1.

Soworka Igor

12

2.

Czernia Joanna

6

3.

Wojtakowska Anna

10

4.

Zawadzki Jan

11

5.

Kozołup Patrycja

5

6.

Białorucki Krystian

13

 

 

 

5b

7.

Kowalczyk Emilia

13

8.

Komorowska Anna

9

9.

Wrzeciono Łukasz

15

10.

Klag Antoni

3

11.

Moś Zofia

14

12.

Rygol Katarzyna

1

13.

Fortuński Marcin

4

14.

Sądaj Milena

3

15.

Guzikiewicz Sara

1

 6a

16.

Pietrakowska Anna

7

17.

Rudawa Emilia

11

 

7a

18.

Witon Tomasz

12

19.

Len Maksymilian

8

20.

Klama Jakub

17

21.

Kamińska Julia

12

22.

Blaut Jakub

8

Klasa

Lp.

Nazwisko i imię

Ilość punktów

 

 

 

  8a

23.

Adamiec Jacek

32

24.

Korab Paulina

16

25.

Donat Bartosz

9

26.

Grobosz Samuel

23

27.

Kozołup Dawid

4

28.

Witon Daria

61

29.

Serafin Zofia

17

30.

Iwanecki Arkadiusz

10

 

 

 

8b

31.

Polok Magdalena

59

32.

Brandt Amelia

14

33.

Dziemba Oliwia

15

34.

Rozpara Natalia

9

35.

Reinert Hanna

10

36.

Muc Paulina

12

37.

Miczka Emilia

7

38.

Suchostawska Kamila

15

39.

Roczek Agata

5

40.

Chwałowska Hanna

5

 

 

8c

41.

Chałaszczyk Maja

9

42.

Ciolek Justyna

3

43.

Fortuński Piotr

13

44.

Lotz Maria

1

45.

Metha Stella

4

46.

Ciolek Magda

11

47.

Cebula Emilia

4

8b

48.

Muc Zofia

39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W wyniku wyborów do rady samorządu uczniowskiego dostali się:

 

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Ilość otrzymanych głosów

1.

Witon Daria

8a

61

2.

Polok Magdalena

8b

59

3.

Muc Zofia

8b

39

4.

Adamiec Jacek

8a

32

5.

Grobosz Samuel

8a

23

6.

Serafin Zofia

8a

17

7.

Klama Jakub

7a

17

8.

Korab Paulina

8a

16

9.

Dziemba Oliwia

8b

15

10.

Suchostawska Kamila

8b

15

11.

Wrzeciono Łukasz

5b

15

12.

Moś Zofia

5b

14

13.

Brandt Amelia

8b

14

14.

Fortuński Piotr

8c

13

15.

Białorucki Krystian

5a

13

16.

Kowalczyk Emilia

5b

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSCN7146.jpeg    DSCN7154.jpeg    DSCN7262.jpeg   DSCN7272.jpeg

 

Opiekun Samorządu: 

Artur Pilarski

 

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego  PDFPLAN PRACY S.U.pdf (440,83KB)

Regulamin Samorządu PDFSU - REGULAMIN.pdf (402,88KB)