×

Wyszukaj w serwisie

Godziny dostępności

ROK SZKOLNY 2023/2024:

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ

GODZINY DOSTĘPNOŚCI
N-LA

SALA

  1.  

Cygan Mateusz

poniedziałek

11.10-12.10

 

  1.  

Derkacz-Nowak Joanna

wtorek

14.00-15.00

Gab.psych.

  1.  

Dobrzyńska Klaudia

poniedziałek

14.25-15.25

2

  1.  

Fikus Marcin

wtorek

14.25-15.25

8

  1.  

Golomb Agnieszka

środa

13.10-14.10

13

  1.  

Gonsior Anna

środa

13.10-14.10

7

  1.  

Grochla Brygida

piątek (1 i 3 w miesiącu)

15.00-16.00

biblioteka

  1.  

Heueniger Urszula

środa

15.10-16.10 

8

  1.  

Jeleń Beata

środa

12.25-13.25

2

  1.  

Juranek Małgorzata

poniedziałek

14.15-15.15

6

  1.  

Kamińska Izabela

środa

14.00-15.00

sekretariat lub sala 5

  1.  

Kindrat Bartłomiej

piątek

14.25-15.25

hala

  1.  

Knosala Maria

poniedziałek

14.25-15.25

 

  1.  

Klich-Kwiatkowska Małgorzata

czwartek

13.15-14.15

 

  1.  

Kubon Maria

środa

13.15-14.15

 

  1.  

Kurek-Di Maggio Bożena

środa ( co 2 tygodnie)

14.15-15.15

p.naucz.

  1.  

Kwiatek Renata

piątek

13.30-14.30

11

  1.  

Lisek Aleksandra

czwartek

13.00-14.00

3

  1.  

Marzec Kamila

poniedziałek

13.10-14.10

3

  1.  

Matuszek Dorota

wtorek

14.10-15.10

sekretariat

  1.  

Michoń Justyna

środa

14.15-15.15

8

  1.  

Miozga Alicja

czwartek (1 i 3 w miesiącu)

14.15-15.15

 

  1.  

Nowak - Daniel Małgorzata

środa

15.00-16.00

świetlica

  1.  

Pilarski Artur

poniedziałek

13.15-14.15

hala

  1.  

Silarska Aleksandra

poniedziałek

14.25-15.25

4

  1.  

Skowronek Wioletta

 

 

 

  1.  

Sładek-Pietrek Zuzanna

poniedziałek

14.15-15.15

sekretariat

  1.  

Szczędzina Teresa

piątek

13.15-14.15

 

  1.  

Sziroky Gizela

czwartek

13.15-14.15

1

  1.  

Topola Sylwia

czwartek

14.15-15.15

62

  1.  

Wiesner Dorota

środa

14.15 - 15.15

hala

  1.  

Wojtala Irena

poniedziałek

15.10-16.10

gab. pedag.

  1.  

Wyskida Aleksandra

piątek

14.15-15.15

53

  1.  

Zawistowska Sylwia

czwartek

15.00-16.00

świetlica

  1.  

Zwolińska Katarzyna

środa

 

 

  1.  

Żeliźniak Anna

wtorek

14.14-15.15

10